Kov
25

Šiltnamių šviestuvai LED Grow Light

DĖMESIO!!! Šio tipo šviestuvais nebeprekiaujame. Atsiprašome už nepatogumus.

Žemiau pateiktas tekstas yra tik informacinio pobūdžio ir su mūsų įmonės veikla nėra susijusi.

Dėl šio tipo šviestuvų galite kreiptis tel. +370 673 79044

LED šviestuvai naudoja naujausias apšvietimo technologijas, visiškai kitokią nei tradiciniai šiltnamių šviestuvai.  LED Grow Light šviestuvai ne tik išsprendė svarbiausias problemas – vartotojų saugumą, bet ir turi labai gerą šilumos išsklaidymą. Tradicinių aukšto slėgio HID natrio lempų skleidžiama šiluma labai kenkia dirvožemiui ir augalams, todėl reikalingas papildomas vėdinimas, laistymas.  Tam reikalingos papildomos elektros energijos sąnaudos.

LED Grow Light šiltnamių apšvietimo šviestuvai skleidžia tik augalams reikalingą šviesos spektrą. Kitaip tariant, šviestuvuose elektros energija verčiama tik į augalams skirtą šviesą ir juose nėra nenaudingo šviesos spektro. Daugiau kaip 80%  tradicinių aukšto slėgio HID natrio lempų šviesos srauto sudaro augalų neabsorbuojamos šviesos bangos ir šiluma. LED Grow Light šviestuvų tarnavimo laikas yra iki 50.000 valandų. Jis yra gerokai ilgesnis už tradicinių natrio lempų.

 

Atsiranda vis daugiau žmonių, kurie augalams renkasi dirbtinį apšvietimą. Tai ne tik papildomas apšvietimas šiltnamiuose, siekiant pailginti dieną, bet ir kaip pagrindinis apšvietimas, patalpose be langų.

Kiek šviesos skleidžia LED Grow Light?

Apšvietos dydis priklauso nuo atstumo tarp šviesos šaltinio ir augalo. Aukšto slėgio HID natrio lempų nerekomenduojama kabinti arčiau, kaip 1,5 m nuo augalų, kadangi savo spinduliuojama šiluma gali nudeginti augalus. Priešingai, LED Grow Light šviestuvai sukurti taip, kad aušintuvai nuveda šilumą į šonus ir nekaitina augalų bei nedžiovina dirvožemio.

LED Grow Light šviestuvus galima kabinti 50 cm ar net mažesniu atstumu nuo augalų, ir tai jiems nepadarys jokios žalos. Aišku, būtina įvertinti šviesos srauto kiekį. Kuo arčiau augalų, tuo daugiau augalai gaus šviesos. Ne visada didesnis šviesos srautas yra gerai. Per didelis šviesos srautas gali netgi kenkti augalams ir tuo pačiu eikvojama daugiau elektros energijos.

 

Įrašo komentaras

GOOGLE Ads


Kategorijos

Naujausi įrašai

Žymos

Archyvai

Naujausi komentarai

Partneriai

Metainformacija

Puslapiai

Reklama