Kov
20

Srovės nuotėkio relė RCCB su atsistatymo funkcija

Nauja GEWISS motorizuota srovės nuotėkio relė su atsistatymo ir AutoTEST funkcija

Naujos ResStart srovės nuotėkio relių su Autotest funkcija nominali srovė iki 63A, impulsinis atsparumas iki 3kA 8/20μs ir įrenginys pats atlieka savo diagnozę mažiau nei 7 s. Ir visa tai užima vos 5 DIN modulius.Garantuota apsauga

ReStart su Autotest funkcija tikrina srovės nuotėkio apsaugą ir prietaiso mechanizmą, ir visiškai autonomiškai užtikrin didelį patikimumą bėgant laikui, maksimaliam žmonių saugumui.

ReStart su Autotest atitinka Europos standartus EN 61008-1 srovės nuotėkio automatiniams išjungikliams ir EN 60557 savaime persijungiantiems prietaisams, garantuodami aukštą kokybės ir saugumo lygį.

Testavimas neatjungiant maitinimo

RCCB relės gero veikimo testavimas atliekamas mažiau nei 7 s, neatjungiant elektros maitinimo. Tai atliekama specialia ByPass grandine, kuri apsaugo nuo elektros sutrikimo.

Automatinis testavimas

ReStart su Autotest funkcija periodiškai pilnai testuoja RCCB srovės nuotėkio relę, taip užtikrinamas absoliučiai efektyvus veikimas. Taip pat galima atlikti testavimą rankiniu būdu.

Gedimų signalizavimas

Dėl integruoto papildomo kontakto ReStart su Autotest, galima turėti nuotolinio valdymo signalizaciją per indikacinę lemputę, skambučius, telefoną, valdymo sistemas ir t.t.

Plačiau:

Gewiss RCCB ReStart with Autotest PDF

Parengta pagal GEWISS informaciją

Įrašo komentaras

GOOGLE Ads


Kategorijos

Naujausi įrašai

Žymos

Archyvai

Naujausi komentarai

Partneriai

Metainformacija

Puslapiai

Reklama